O firmie

Codziennie podejmujemy wysiłki na rzecz estetyki, współdzielenia wartości z partnerami, pracownikami i Klientami. Dążymy do oferowania najlepszych na świecie usług budowlanych dzięki pasji, którą wkładamy w ich świadczenie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były rzetelne oraz zawsze kojarzyły się z gwarancją najwyższej jakości. Stawiamy na profesjonalizm, jakość i konkurencyjne ceny. To, wraz z nowoczesną technologią budowlaną sprawia, że nasza oferta stanowi gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Dane rejestrowe

DRABO Łukasz Drabowicz
ul. Kiedrzyńska 75/53
42-215 Częstochowa
NIP: 9492087022
REGON: 386981450

Wierzymy, że działanie zgodnie z fundamentalnymi zasadami jest korzystne dla pomyślnego prowadzenia działalności. Dlatego właśnie nasze kluczowe wartości przyświecają każdej decyzji podejmowanej przez firmę.

Firma DRABO wyznaje prostą filozofię działania: angażować swoje umiejętności i technologię, by promować najwyższej klasy produkty i świadczyć wysokiej jakości usługi, tym samym przyczyniając się do podwyższania estetyki w budownictwie.

Wizja firmy: Tworzyć estetykę

Misja firmy: Eksplorować branżę budownictwa za pomocą technologii budowlanych i wspierać Klientów tworząc estetyczne obiekty mieszkalne i przemysłowe.

Działalność firmy DRABO została częściowo sfinansowana przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Informacja ta ma charakter jawny, ponieważ zdecydowaliśmy się opublikować jako informację pokazującą zaangażowanie naszej firmy w rozwój i aktywizację osób niepełnosprawnych.