Poznaj korzystną ofertę współpracy

Udana inwestycja wymaga realizowania szeregu zadań – firma DRABO to odpowiedzialny i pewny Partner, który terminowo wywiązuje się z umowy i rzetelnie wykonuje powierzone zadania.

Cyklicznie informujemy Partnerów o nowych produktach, które pozwalają poszerzyć wiedzę na temat najnowszych trendów. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać informacje o każdym produkcje, którym zainteresowany jest Partner m.in kartę produktu wraz ze specyfikacją techniczną. W ten sposób zapewniamy możliwie najwięcej informacji niezbędnych do ułatwienia pracy architektom i projektantom. W ramach współpracy z firmą DRABO architekci i projektanci mogą cieszyć się bardzo dobrymi warunkami handlowymi uwzględniając je w kosztorysach. Zapraszamy do kontaktu.

Każdy inwestor jako osoba fizyczna lub prawna, która inwestuje w budowę nieruchomości budynkowych (domów mieszkalnych, obiektów biurowych, handlowych, przemysłowych) z przeznaczeniem na sprzedaż lub wynajem liczy się z kosztami. Dobra optymalizacja kosztów to jednocześnie połączenie najwyższej jakości stosowanych materiałów i chemii budowlanej oraz niskiej ceny. Firma DRABO jest w stanie sprostać wymaganiom. Nasi Partnerzy, mogą cieszyć się bardzo dobrymi warunkami handlowymi. Proponujemy także korzystne rabaty na cały asortyment. Zapraszamy do nawiązania współpracy.