Sprawdzone oprogramowanie na Twoją kieszeń

Poznaj nasze usługi

Najpopularniejszy na świecie system, dzięki któremu bez znajomości języka programowania, jesteś w stanie zarządzać swoją stroną internetową. Wdrażamy gotowe do użytku systemy, aby dostarczyć w pełni skonfigurowanie i spersonalizowane środowisko, w którym umieszczane treści są atrakcyjne i skuteczne dla odbiorców.

Dowiedz się więcej o WordPress

Moodle to popularny system LMS z ang.: system zarządzania nauczaniem, innymi słowy – środowisko nauczania zdalnego. Oprócz możliwości publikacji treści oraz wspierania całego procesu nauczania, Moodle może kształtować również relacje międzyludzkie i jest rozwiązaniem e-learningowym z zakresu open source, wdrażanym nie tylko w światowym, ale też w polskim, systemie edukacji.

Dowiedz się więcej o Moodle

Wdrażamy osTicket, czyli Customer Support Software z ang.: oprogramowanie obsługi klienta. Ponad 5 milionów użytkowników na całym świecie korzysta z osTicket. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu oraz wyposażone jest w więcej funkcji i narzędzi niż większość drogich (i złożonych) systemów obsługi klientów dostępnych na rynku.

Dowiedz się więcej o osTicket

Niezawodne rozwiązania IT, które działają

Rozwiązania IT w naszej ofercie

Dopasowujemy hosting do potrzeb. Oferujemy bezkonkurencyjną wydajność i szybkie dyski. Nasza oferta obejmuje również bezpłatną migracje.

Sprawdź ofertę obsługi hostingu

Rejestrujemy i przenosimy domeny, pilnujemy terminów ważności i oferujemy darmowy certyfikat ssl dla każdej domeny, którą administrujemy.

Sprawdź ofertę obsługi domen

Konfigurujemy pocztę w domenie i oferujemy nielimitowaną ilość aliasów.

Sprawdź ofertę obsługi poczty

Wdrażamy skutecznie

Obsługujemy firmy, marki i osoby prywatne, dostarczając najwyższej jakości usługi i rozwiązania IT, które są nieustannie rozwijane.